anneler-gunu-2018

Anneler Günü 2018

Paylaşır mısın ?


Her anneler günü yaklaştığında aslında mayıs ayında olduğunu bile bile hatta mayıs ayının 2. Pazar günü o mübarek annelerin ellerinin öpülmesi zamanı olduğunu, çiçeklerin en güzellerinin verilme zamanı olduğunu bilsek de yine de sorarız, Anneler günü ne zaman? 2018 yılında Anneler günü yine mayıs ayının 2. Pazar günü  kutlanacak. 2018 Yılının ilk pazarı 6 Mayıs olduğundan 2. Pazar Yani 13 Mayıs 2018 Pazar günü Anneler günü kutlanacak.

Elbette Annelerimiz için yılda bir gün az diyeceğiz ama yine de herkes ile birlikte sevgili Annenizi hatırlamanız, gönlünü almanız, uzaktaysanız en azından hatırını sorup hayır duasını almanız hiç kimseye zarar vermez. Aksine tüm anneler bu günde hatırlanmanın mutluluğunu da yaşayacaktır.

Tüm annelerin ve anneannelerin , babaannelerin anneler günü de kutlu olsun.

 

2018 Anneler Günü Güzel Sözler paylaşalım:

Anneciğim, bir günümde değil her günüm’desin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın. Seni çok seviyorum annem.

Benim için her şeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesine.. Anneler günün kutlu olsun Anneciğim.

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucum’sun, bağışlayan’sın.. Annemsin. Seni çok seviyorum.

Bütün acılar üstüme yağınca sen bana açılan şemsiyesin annem.. Seni çok seviyorum.

Her şeye değer senin sonsuz sevgin.. Annem…Seni çok arıyorum.. Çok özledim. Anneler günün kutlu olsun biricik meleğim.

Gözyaşlarımı dindiren, beni hayata getiren ve hayata bağlayan canım annem. Anneler günün kutlu olsun.

Seni bir gün değil her canım yandığında, başım sıkıştığında seni çağırıyorum. Sesimi duyan tek insan sensin. Anneler günün kutlu olsun ANNECİĞİM.

Anne güllerin bezemesi, gülden deste anne, sözümde tutuklu, tarifsiz beste anne, yanar yürek, can bitkin kafeste, anne hasret bağırda, anne içimde aheste. Seni çok seviyorum anne, anneler günün kutlu olsun.

Gücüme güç, umuduma umut katan annem. Seni çok ama çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun!

Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

Anne gökte bir ışık, anne parlak bir yıldız anne yoklukta bir düş, ayda bir yaldız anne tutunulan bir dal, dertlerin garip çizgisi anne gözümdeki yaşların bir virane dizgisi. Anneler günün kutlu olsun canım anam.

 Penceresiz odamda, ışıkların en nadidesiydin. Akıl hocam, hayat danışmanımdın. Yollar ayrıldı ama kalpler asla. Seni seven yavrun anneler gününü unutmadı. İyi ki varsın annem.

Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum. Seni seviyorum annem.Bir önceki yazımız olan Hasta ve Engelliler Evde Nasıl Oy Kullanacak ? başlıklı makalemizde engelli evde oy kullanma, engellilik beyan formu ve yatalak hasta oy kullanma hakkında bilgiler verilmektedir.


Paylaşır mısın ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir