Evde Kürdan Doldurma İşi

Paylaşır mısın ?


Evde Kürdan Doldurma İşi

Sofralarda her zaman yer alan fakat ihtiyaç duyduğumuz ana kadar bir türlü varlığını fark etmediğimiz kürdanlar sanıldığı kolay bir şekilde hazırlanmamaktadır. Özel cihazlardan çıkan kürdan taneleri, satışa sunulurken belirli hacimlerdeki paketlere belirli sayıda yerleştirilmelidir. Bu durum üretici firma için büyük bir masraf olarak yansımaktadır. İnsan gücü ile yapılması gereken bu işlemlerde, üretim alanında çalıştırılacak kişilere en az asgari ücret ödeneceği ve bu kişilere de sigorta yapılacağından dolayı büyük bir masraf ortaya çıkmaktadır. Bu durumu çözmek için arayışlara giren firmalar artık evlerde paketleme işi yapacak kişilere ihtiyaç duymaktadır.

Evde kürdan doldurma işi olarak faydalanacağınız bu imkanlarda tek yapmanız gereken, firmanın makinalarda ürettiği kürdanları istenilen paketlere yerleştirmektir. Saniyeler içerisinde paketleyeceğiniz kürdanlardan kutu başına ücret alacaksınız. Doğrudan üretimi gerçekleştiren firmalara giderek bu işlerden alabilirsiniz. Bu işten bahsettiğimiz zaman, kişilerin geneli sektörde yeteri kadar para kazanılamayacağını düşünmektedir. Fakat durum hiç de öyle değildir. Çünkü, büyük restoranlara yönelik gerçekleştireceğiniz işlemlerde, satış fiyatları yüksek olduğundan dolayı, doldurma yaptığınız kürdan adeti kadar kazancınız da artacaktır.

Evde kürdan doldurma işi yaptığınız zaman, her ayın ilk haftası firmadan ödemelerinizi alacaksınız. Alacağınız ücret kürdanların satış tutarlarının yüzde onluk karşılığı olacaktır. Fakat bazı firmalar, mevcut karlarından size oran belirlemek yerine, yukarıda da söz ettiğimiz üzere paketlenen kürdan sayısı kadar size ücret verecektir. İşleri her teslim ettiğinizde şirket personeli size makbuz kesecektir. Tüm aile bireyleri ile sadece bir saat çalışıldığı zaman çok ciddi ücretler kazanılabileceğini söyleyebiliriz. Bu işten elde ettiğiniz gelir sayesinde de isterseniz borçlarınızı ödeyebilir isterseniz de geleceğe yönelik birikim yapabilirsiniz. Evde kürdan doldurma işi geçen boş vakitlerinizi nakite çevirmek için oldukça faydalı bir iştir.

 Bir önceki yazımız olan Evde Kuru Gül Keseleyerek Para Kazanmak başlıklı makalemizde evden para kazanma ve kuru gül işi hakkında bilgiler verilmektedir.


Paylaşır mısın ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir