Taraftarium Nedir?

Paylaşır mısın ?


 Taraftarium ya da Taraftarium , futbol meraklılarına internet üzerinden hizmet sağlayan birweb sitesidir. Yayına başladığı günden beri oldukça popülerliği artmaktadır. Bunun nedeni tüm müsabakaları ücretsiz olarak sunması gösterilmektedir.

Taraftarium oluşumu bünyesinde istediği müsabakayı ücretsiz olarak izlemek isteyenler ödeme yapmadan bu platformu kullanıyor.. Ayrıca Taraftarium sitesi, ülkemiz arama motorlarında canlı futbol keyfi yaşamak isteyen kişiler tarafından sıklıkla aranan bir konudur.

Taraftarium24 ise bu işi cep telefonunuza yükleyeceğiniz bir apk yani uygulama ile yapabileceğiniz bir android uygulamasıdır. Yine ücretsiz şekilde futbol maçlarını izlemek isteyenlerin kullandığı cep telefonu uygulamasıdır.

Her iki platformda da kaynaklar bilinmediği için özellikle apk olarak kullanıılması durumunda kişisel bilgilerin korunamayacağı ihtimalinin bilinmesi , her uygulama için olduğu gibi Taraftarium24 uygulaması indir demeden önce bilinmesi ve düşünülmesi gereken en önemli konulardan biridir.Bir önceki yazımız olan EKEN H9R KUMANDA ÇALIŞMIYOR ÇÖZÜMÜ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Paylaşır mısın ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir