TrBinance Nedir?

Paylaşır mısın ?


TrBinance.com nedir? TrBinance nasıl kullanılır? gibi sorularınıza kısaca cevap verelim:Binance.com’un Türkiye’ye özel açtığı yeni ve Türkçe web sitesidir. Kısaca ,işlem hacmi bazında dünyanın en büyük kripto para borsasını bünyesinde barındıran küresel blockchain şirketi Binance, Trbinance.com’un lansmanı ile Türkiye pazarına adım atıyor. Trbinance.com, müşterilerin ve iş ortaklarının dijital varlık borsaları kurması için bir altyapı çözümü olan Binance Cloud aracılığıyla Binance’in sektör lideri teknolojisi, güvenliği ve likiditesinden faydalanacak. Binance TR ile Türkiye’de ikamet eden kullanıcılarımız Türk Lirası ile kripto para satın alabilecek ve kripto paralar ile alım satım işlemleri gerçekleştirebilecek.

Binance bilgileri kullanılabilir mi?

TRBinance sitesinde Aynen Binance ana sitesinde olduğu gibi alım satım işlemlerini yapabileceksiniz. Hatta dilerseniz siteye ana Binance bilgileriniz ile de giriş yapılabiliyor.

Binance TR, Türkiye’deki kullanıcılarının doğrudan banka kanalı üzerinden Türk lirası (TRY) yatırma ve çekme işlemleri yapabilmesi ve TRY işlem çiftleri ile doğrudan kripto para alım satım işlemleri gerçekleştirebilmesi için açıldı. Trbinance.com borsasının sahibi Binance, Türkiye’deki operatörü ise BN Teknoloji A.Ş.’dir. BN Teknoloji A.Ş. bir fintech şirketi olarak kuruldu.

TL Yatırılabilir mi?

Evet . TrBinance.com sitesine Ziraat Bankası ve Vakıfbank aracılığı ile doğrudan Türk lirası yatırıp aktarım yapılabiliyor. Aynı şekilde banka hesabına para da aktarabilirsiniz.

TrBinance ile Binance.com arası para transferi yapılır mı?

Evet TrBinance ile Binance.com arası para transferi yapılabiliyor.

Ayrıca TrBinance ile Binance.com arası paratransferinde herhangi bir ücret alınmıyor.

Sistemde referans ile üyelik de mevcut. Referans linki oluşturulurken yüzde kaç kazanılacağı ayarlanabiliyor. Referans olduklarınızı sıfır,kendinizi yüzde20 yazabilirsiniz. Ancak bunu tercih etmedik. Örneğin aşağıdaki link üzerinden kayıt olursanız her alım satımda ömür boyu yüzde 10 daha az komisyon ödersiniz:

https://www.trbinance.com/account/signup?ref=87U684K7Bir önceki yazımız olan Suudi Arabistan Malları - Markaları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Paylaşır mısın ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir